O nás

Společnost TRIAPEX EXPORT s.r.o. vznikla v roce 1996 jako firma zaměřená na výrobu balicích strojů.

Nosným výrobním programem firmy jsou vertikální hadicové balicí stroje s možností balení od 2g dávky až do 20kg. Stroje jsou vybaveny celou řadou standardních i speciálních dávkovačů pro dávkování sypkého, kusového, práškového a tekutého zboží.

V poslední době se naše společnost zaměřila na automatizaci a robotizaci výrobních procesů. Většina zákazníků používá stroje na balení potravin,a proto jsou stroje uzpůsobeny a odzkoušeny pro použití v potravinářství. Naší výrobní strategií je vývoj a produkce vysoce flexibilních a spolehlivých systémů, na nejvyšší technické úrovni. Díky těmto vlastnostem můžete naše stroje spatřit po celém světě.

Stroje nejnižší třídy z naší produkce svou jednoduchostí ovládání , a hlavně cenou, osloví provozy s menší výrobní kapacitou, nebo větší provozy na doplňkové balení. Stroje vyšší třídy svou spolehlivostí a komfortem ovládání jsou nejvíce používány ve vícesměnných provozech. Vysoké světové úrovně dosahujeme obzvláště ve víceřadých strojích s možností kombinace klasického sáčku typ stick a sáčku křížového typ tetrahedral. Tyto stroje jsou využívány pro jednoporcové balení (porcovaný cukr, různé cukrovinky, koření, káva, majonézy, džemy apod.).

Jako další zajímavě technicky řešený balicí stroj naše firma nabízí modulový stroj, který svým zákazníkům může nabídnout nekonečné možnosti při balení malých sáčků do 50g dávky. Jednotlivé moduly stroje pracují nezávisle na sobě, každý má vlastní řídící systém a dávkovač.

Plnicími automaty pro plnění do hotových obalů, kelímků, oslovujeme provozy s lahůdkářskou výrobou (plnění salátů a pomazánek), mléčnou výrobou (jogurt, sýr) a zpracováním masa (paštiky, pomazánky, hotová jídla). Tyto stroje jsou dodávány standardně v celonerezovém provedení a jejich vybavení je plně přizpůsobeno požadavkům výroby.

Posledních letech se naše firma specializuje na dodávání kompletních balicích linek začleněných do výrobních linek zákazníků. Tyto linky jsou s velkou precizností konstrukčně přizpůsobovány požadavkům výroby.

Naší největší novinkou je automatizace a robotizace ve výrobním procesu. V porovnání s manuální pracovní silou, robotické systémy umožňují větší výkonnost, vyšší kvalitu a spolehlivost.

Průmysloví roboti efektivně využívají prostor, rychle se přizpůsobí rozmanitosti výrobku díky zabudovanému kamerovému systému, rychle a rovnoměrně manévrují s výrobky. Použití robotů je rozmanité : balení, dobalování, šroubování a montáž dílů,manipulace s materiálem, přesné umísťování součástek,nakládání a vykládání produktů,aplikace v automobilovém průmyslu, v laboratořích a farmaceutickém průmyslu, potravinářství a kosmetickém průmyslu,aplikace elektrosoučástek. Vysoká přesnost a rychlost pohybu předurčuje průmyslové roboty k zvládání nejsložitějších úloh s extrémní přesností a precizností.

Díky široké nabídce balicích strojů, automatických linek a průmyslových robotů si Vás dovolujeme pozvat k návštěvě naších webových stránek www.triapexexport.cz

Věříme, že nabízené stroje zaujmou Vaši pozornost.

 TRIAPEX EXPORT s.r.o.
Havlíčkova 307
CZ – 258 01 Vlašim
CZECH REPUBLIC

Tel.: +420 317 729 961
Tel./Fax.: +420 317 842 732
GSM: +420 736 622 940
GSM: +420 736 622 941 (english)

E-mail: office@triapexexport.cz
E-mail: sales@triapexexport.cz